kartuzy medycyna pracy ad 6

Ta poprawa wrażliwości na insulinę u potomstwa wynikała z odwrócenia defektu w stymulowanej insuliną fosforylacji transportowej glukozy, która była widoczna wkrótce po pierwszej sesji ćwiczeń. Jednak trening wysiłkowy nie znormalizował tempa syntezy glikogenu mięśniowego u potomstwa, odzwierciedlając dodatkowy defekt w aktywności syntazy glikogenu, który może odzwierciedlać powszechną nieprawidłowość w szlaku sygnalizacji insuliny między fosforylacją transportem glukozy i syntazą glikogenu. Finansowanie i ujawnianie informacji
Obsługiwane przez dotacje (R01 DK-49230, P30 DK-45735, M01 RR-00125 i R29 NS-32126) z publicznej służby zdrowia. Dr Perseghin był wspierany przez staż podoktorancki z Juvenile Diabetes Foundation, Int. Oraz nagrodę za szkolenie badawcze z Istituto Scientifico San Raffaele (stabilne laboratorium izotopowe), University of Milan, Milan, Italy. Dr Roden jest odbiorcą nagrody Max-Kade Foundation Fellowship Award.
Jesteśmy wdzięczni pracownikom Ogólnego Centrum Badań Klinicznych w Szpitalu Yale-New Haven oraz pracownikom Szpitalnego Laboratorium Płuc Yale-New Haven, za ocenę maksymalnej wydolności tlenowej; Panu Terry emu Nixonowi i panu Peterowi Brownowi za pomoc techniczną w zakresie spektrometru NMR; do pani Veroniki Walton, pani Yvonne Milewski, pani Nicole Barucci i pani Parveen Vohra za pomoc techniczną w badaniach; Pani Donnie Casseria, MS, RD, za pomoc w dietach; oraz Ann DeCosta za pomoc w przygotowaniu manuskryptu.
Author Affiliations
Z Departamentu Medycyny Wewnętrznej, Yale University School of Medicine, New Haven, Conn.
Prośba o przedruk do Dr. Shulmana w Departamencie Medycyny Wewnętrznej, Szkoła Medyczna Uniwersytetu Yale, PO Box 208020, Fitkin 104, New Haven, CT 06520-8020.
[więcej w: bromazepam, bisoprolol, Choroba Perthesa ]
[patrz też: zniesiona lordoza, lipogeneza, lewatywa jako kara ]