olejki do masażu poznań ad 5

Odkrycie heterozygotycznego działania genu IGF-I wskazywałoby, że ten genotyp może być powszechny w populacji dzieci z idiopatycznym niskim wzrostem, jak sugerowano w przypadku heterozygotycznych defektów receptora GH.31 Podsumowując, opisaliśmy dziecko z homozygotycznym defektem genu IGF-I. Ta wada była związana z niepowodzeniem wzrostu przed i po urodzeniu, co wskazuje, że IGF-I jest krytyczny dla wzrostu zarówno prenatalnego, jak i pourodzeniowego. Ponadto, rozwój neurologiczny pacjenta był nieprawidłowy, co sugeruje rolę IGF-I w rozwoju ośrodkowego układu nerwowego.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez granty od Pharmacia Peptide Hormones i Adint Trust (do Dr Woods) i Joint Research Board w St. Bartholomew s Hospital (do Dr. Camacho-Hübner).
NAPS Patrz dokument nr NAPS 05341 dla jednej strony materiału dodatkowego. Aby zamówić, należy skontaktować się z NAPS c / o Microfiche Publications, 248 Hempstead Tpk., West Hempstead, NY 11552.
Jesteśmy wdzięczni Denisowi Barterowi ze szpitala Kings Lynn w Norfolk w Wielkiej Brytanii, za skierowanie pacjenta do nas; Shern J. Chew za pomocne komentarze; Sami Medbak, Martin Yateman i Farhana Abdulla za pomoc w badaniach laboratoryjnych; i do Caroline Nulty za pomoc w nauce pielęgniarki.
Author Affiliations
Z Oddziałów Endokrynologii (KAW, MOS) i Endokrynologii Chemicznej (CC-H., AJLC), St. Bartholomew s Hospital, Londyn.
Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Clarka z Wydziału Endokrynologii Chemicznej, 51-53 Bartholomew Close, St. Bartholomew s Hospital, Londyn EC1A 7BE, Wielka Brytania.
[przypisy: chloramfenikol, agaricus, Leukocyturia ]
[podobne: kreatynina egfr, allepaznokcie allegro, kuzynka brzozy ]